به گزارش روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی از گلعلی بابایی و حسین بهزاد نویسندگان کتاب «شراره‌های خورشید» که با محوریت شخصیت شهید ابراهیم همت و کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)  نوشته شده است، تقدیر کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «سید مجید هاشمی دانا» معاون روابط عمومی، تبلیغات و امور بین‌الملل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور در دفتر کار این نویسندگان، لوح تقدیر سردار کارگر را به آنان تقدیم کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«برادران عزیزم گلعلی بابایی و حسین بهزاد

قلم شیوای شما، مرا سوار بر امواج خیال در آنی به جزیره مجنون رهسپار نمود و دگر بار دفتر خاطرات عملیات غرورآفرین خیبر را با تمام حماسه و حماسه‌سازانش پیش رویم گشود.

نگارش روان و زیبا و صد البته مستند و صادقانه لحظات ناب و ماندگار عملیات خیبر در کتاب شراره‌های خورشید قطعاً کام تشنه جوانان جویای تاریخ پر از شور و ایثار هشت سال دفاع مقدس را سیراب می‌کند و با ورق ورق آن به ژرفای هورالعظیم و جزیره مجنون فرو می‌برد و با رشادت دلاورمردان عاشورایی ایران اسلامی به ویژه لشکر ظفرمند ۲۷ محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) و گردان‌های قهرمان مسلم بن عقیل، مقداد، حبیب، سلمان فارسی، میثم، حمزه و… همراه می‌سازد.

آنچه در این کتاب آمد، مرا واداشت تا به احترام فرزندان رشید میهن اسلامی همچون همت و یارانش به پا خیزم و به رسم ادب سر احترام فرود آوردم و به روان پر فتوح همه شاهدان شهید و شهیدان شاهد، درود بفرستم که مردانه ایستادند تا سرانجام جزیره مجنون بماند.

برادر شما
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر»