به گزارش دفاع پرس، همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور با بیش از صد اجرای نمایش در یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان، ایلام، کرمانشاه و آذربایجان غربی در روزهای پایانی قرار گرفت.

نمایش خیابانی راه ناتمام به کارگردانی مرتضی اسدی مرام بعنوان آخرین نمایش دومین همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور «هنر دفاع» در محل یادمان شهدای مرصاد کرمانشاه با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و «علی‌اصغر جعفری» ریاست سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس و سایر مدیران اجرا شد.

این نمایش تک بازیگره روایتگر زندگی یک شرور است که با همنیشنی یک شهید دچار تحول می‌شود و عازم جبهه می‌شود و حماسه‌ها می‌آفریند.

نمایش خیابانی راه ناتمام با بازی «صیاد خالگیران» پیش از این در منطقه مرصاد برای راهیان نور و در اقامتگاه میهمانان نوروزی در شش نوبت اجرا شد و مورد استقبال عموم مخاطبان قرار گرفت.

دومین همایش ملی تئاتر خیابانی راهیان نور از ۲۰ اسفند ۹۶ لغایت ۱۰ فروردین ۹۷ با حضور ۹ گروه نمایشی برگزیده بصورت همزمان در استان‌های ایلام، کرمانشاه، آذربایجان غربی با محوریت یادمان های خوزستان توسط سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس برگزار شد که مجری طرح و مدیر اجرای این رویداد ارزشمند به عهده مصطفی بوعذار هنرمند فعال تئاتر دفاع مقدس بود.