سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مراسم نوزدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد صیادشیرازی و گرامیداشت ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در سخنانی کوتاه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین اظهار داشت: این مجلس برای گرامیداشت شهید بزرگوار امیر سپهبد «علی صیادشیرازی» و ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح برگزار شده است. امیدوارم که بتوانیم در حد مقدورات، لیاقت برگزاری این مراسم را به صورت شایسته داشته باشیم.

وی افزود: در سال‌های گذشته مراسم‌های بزرگداشتی در ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد فرماندهی کل ارتش برگزار می‌شد که با تدبیر رییس محترم ستاد کل نیروهای مسلح و هماهنگی با فرمانده محترم کل ارتش مقرر شد این دو مراسم در یک روز و به صورت واحد توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شود.

سردار کارگر خاطرنشان کرد: بر خود لازم می‌دانم از کلیه دست اندرکاران در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، جهاد سازندگی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و حفاظت انصار در ستاد کل نیروهای مسلح تشکر و قدردانی کنم.