به گزارش روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اولین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی، به همت مرکز توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره ای برگزار میگردد.
فعالیت‌های مردمی متعددی با موضوعیت دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی صورت گرفته و می‌گیرد. با توجه به لزوم حضور جدی جوانان انقلابی در فضای مجازی و تشکیل جبهه جهادی در فضای سایبری برای مقابله با تهاجم سازمان یافته دشمنان انقلاب اسلامی، ضروری است برای شناخت ظرفیت‌های موجود، سازماندهی‌های آینده و بهره‌گیری از پتانسیل‌های نهفته در راستای توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی با ایجاد بستری مناسب این روند شتاب بیشتری یابد.
برگزاری جشنواره و دریافت محصولات و ارائه آن در نمایشگاه می‌تواند علاوه بر تکمیل بانک اطلاعات فعالان، باعث شناسائی نخبگان این حوزه شده و مسیر برنامه‌ریزی و تهیه نقشه راه آینده را جهت نیل به هدف‌های پیش رو فراهم نماید. با انتخاب آثار برگزیده و برتر در این جشنواره می‌توان زمینه لازم برای ارائه آثار تولید شده در رسانه‌های دیجیتال و همچنین تشویق و ترغیب تولیدکنندگان در تولید بیشتر با محوریت مقاومت و دفاع مقدس و مقاومت و همچنین حضور مؤثر و گسترده و مردمی را رقم زد.
برای اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه فرمایید.
آدرس سایت جشنواره :
http://www.defafestival.com
آدرس دبیرخانه :
تهران-صندوق پستی : ۱۶۱۵-۱۵۸۷۵
(روی پاکت ارسالی قید شود، گیرنده: مرکز توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای)
تلفکس : ۸۸۷۴۳۹۰۷ – ۰۹۰۵۸۱۵۱۶۸۰
کانال جشنواره در پیام رسان‌ها :
@defa_festival