به گزارش دفاع پرس، مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس طی پیامی شهادت جانباز شهید سیدنورخدا موسوی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
شهادت، برازنده ی جان های پاکی است که به یقین حقیقتی از کمال نهایی انسان را در خود محفوظ دارند و جان عاشقشان تمنای ملکوت را همواره زنده و تابنده نگاه داشته است.
مردان و زنان مجاهد شهادت طلب، میدان مبارزه را هرگز گم نمی کنند و بیرق جهاد و دفاع از آرمان هایشان نستوه و برافراشته مانده است.
اینگونه می شود که شهدا روزی داران مدام و هرلحظه خوان نعمت الهی می شوند و ما در طلب ذره ای از این روزی دعاگو و دعا طلبشان هستیم.
جانباز شهید سید نورخدا موسوی که بدون تردید تجسم شهادت را سال ها به ذره ذره جانش نوشانید و تعلق به معارف شهادت طلبی را صبورانه و سرسختانه به اثبات رسانید و مگر نه این که همین متنعمان نعمت الهی هستند که ما تنفس در هوای معطر جمهوری اسلامی ایران را سهیم گشته ایم و به روشن بینی رهبر و مقتدایمان افول استکبار را نظاره گریم.
شهید سرافراز سید بزرگوار نورخدا موسوی که فرصت مغتنم جهاد و مبارزه در راه آرمان ها را غنیمت شمرد و روبه آسمان آغوش گشود.اینجانب شهادت این رزمنده مجاهد آسمانی را محضر خانواده معظم و مکرم ایشان تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم به برکت خدمت به این شهید بزرگوار و مجالست با این سید شهید و صبور، خداوند صبر و اجر نصیبشان فرماید و ما را از نعمت شفاعتش محروم نگرداند.