به گزارش دفاع پرس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در راستای تعامل و هم‌افزایی و همچنین جلوگیری از موازی کاری سازمانی، جلساتی را با زیرمجموعه‌های خود برگزار می‌کند.
در این راستا سردار «سید مجید هاشمی دانا» معاون روابط عمومی، تبلیغات و امور بین‌الملل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه جمعی از کارکنان بخش روابط عمومی ضمن بازدید از سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به گفت‌وگو  و تبادل نظر نشستند.
سردار هاشمی دانا در این دیدار اظهار کرد: دشمنان با هم افزایی درصدد ضربه زدن به انقلاب هستند. اگر ما امکانات و ظرفیت‌هایمان را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزایش دهیم می‌توانیم نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم.
راهکار‌های هم‌افزایی ظرفیت سازمان‌های زیرمجموعه بنیاد بررسی شدوی افزود: بخش کودک و نوجوان یکی از موضوع های بسیار مهمی است که ما باید برای آن‌ها برنامه‌های کاربردی و اساسی  داشته باشیم.
مریم مجتهدزاده، رییس سازمان نشر آثار و ارزش مشارکت زنان در دفاع مقدس نیز در این دیدار به بیان فعالیت‌های این سازمان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد کارگروه‌های خانواده شهدا پرداخت.
راهکار‌های هم‌افزایی ظرفیت سازمان‌های زیرمجموعه بنیاد بررسی شدبراساس این گزارش، در پایان این دیدار با توجه به فعالیت‌های گسترده سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس هماهنگی‌هایی در جهت هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های این سازمان و ایجاد همکاری‌های دو جانبه صورت گرفت.