به گزارش دفاع پرس، نشست شورای مدیران روابط عمومی و اطلاع رسانی راهیان نور روز سه شنبه ۲۷ آذر در سالن جلسات شهید باقری ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.
در این نشست که با هدف ایجاد هماهنگی‌ها و هم‌افزایی بیشتر با حضور مدیران روابط عمومی و اطلاع رسانی قرارگاه‌ها، موسسات مردم نهاد و مجموعه‌های فعال در راهیان نور برگزار شد؛ دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور، مدیران روابط عمومی را طلایه داران عرصه فرهنگی در مقابله با جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: روابط عمومی‌ها با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه ارتباطات درون و برون سازمانی به آنها محول شده است نقش به سزایی در ایجاد انگیزه، روحیه و نشاط انقلابی و اسلامی بر عهده دارند.
سردار نادر ادیبی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری ضرورت توجه و اهتمام به جایگاه، نقش و مسئولیت روابط عمومی در کشور به خصوص عملیات بزرگ فرهنگی تربیتی راهیان نور احساس می شود، افزود: جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های روابط عمومی در عصر ارتباطات قلمداد می‌شود.
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور ضمن تشکر از تلاش‌های مدیران روابط عمومی در مجموعه راهیان نور، خاطرنشان کرد: فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی راهیان نور باید با به کارگیری منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اصول علمی نقش فعالی با جامعه مخاطب راهیان نور داشته باشند.
بررسی سیاست‌ها و بایدها و نبایدهای رسانه‌ای راهیان نور و ارائه گزارش آخرین وضعیت روابط عمومی‌های راهیان نور از جمله موارد دستور کار این نشست بود.