به گزارش دفاع پرس، کارگاه توانمندسازی کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی امروز (چهارشنبه ۲۸ آذر) در سالن قصر شیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. سرهنگ «حمید حیدری» رئیس مرکز توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای در ابتدای این کارگاه با اشاره به نقش و اهمیت فضای مجازی در جامعه کنونی و ضرورت نشر ارزش‌های دفاع مقدس در این فضا، بیان کرد: لازم است در این خصوص با همکاری فعالان فضای مجازی، گروه‌های مردم نهاد، نهاد و سازمان‌های مختلف، حرکت گسترده‌ای صورت بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: این مرکز فعالیت‌های مختلفی در حوزه فضای مجازی، بازی‌های رایانه‌ای، نرم افزارهای تلفن همراه و مجازی سازی مراکز فرهنگی دفاع مقدس انجام داده که باید توسعه یابد.
سردار هاشمی دانا معاون روابط عمومی، تبلیغات و امور بین الملل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز با حضور در این کارگاه، بر ضرورت فعالیت بنیاد در فضای مجازی تاکید کرد.
این کارگاه که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود، نمایندگان سازمان‌ها، معاونت‌ها و ادارات کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با نحوه کار با پرتال جامع دفاع مقدس، شبکه‌های اجتماعی و … آشنا خواهند شد.